ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE ÇIKARICI 950 ml
ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE ÇIKARICI 950 ml

ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE ÇIKARICI 950 ml (ET-ASP004)

Fiyat : 30,67 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8697427799338
Yerli Üretim

Aspirix Güç Bende Kir,Yağ, Leke Sökücü, güçlü köpüklü ve konsantre bir üründür. İçerdiği limon özleriyle en güçlü yağ ve kirleri bile anında çözer. Yüzeyleri çizmeden temizler ve parlaklık sağlar.

:

ET-ASP004

Aspirix Güç Bende Kir,Yağ, Leke Sökücü, güçlü köpüklü ve konsantre bir üründür. İçerdiği limon özleriyle en güçlü yağ ve kirleri bile anında çözer. Yüzeyleri çizmeden temizler ve parlaklık sağlar. Evde ve Mutfakta kullanım: Ocak,fırın,aspiratör,evye,mutfak tezgahı,tencere,tavave tüm kirli yüzeylerde güvenle kullanıılır. Araçlarda Kullanım : Otomobil,bisiklet,motosiklet ve tüm motorlu araçların kirli ve yağlı yüzeylerini kolayca temizler. Kumaşlarda Kullanım : Kumaşların ilk olarak göze çarpmayan bir yerinde kontrol edilerek kullanılmalıdır. İpek ve çok hassas kumaşlarda kullanılmamalıdır. Kullanım Şekli : Aspirix Güç Bende Kir, Yağ, Leke Sökücü'yü kirli yüzeye direkt olarak püskürtün, ardından nemli bir bez veya sünger ile silin. Tüketicinin Dikkatine : Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El , yüz, vucüt ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Ciddi göz tahrişine yol açar. Gözde teması halinde , su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın, kontakt lens varsa ve çıkarması kolaysa çıkarın. Sürekli durulayın.Göz tahrişinin geçmemesi halinde; tıbbi tavsiye alın/doktorunuza başvurun. Yutulduğunda; ağzınızı çalkalayın. İstifra etmeye çalışmayın, tıbbi yardım alın. Deri ile teması halinde bol su ve sabun ile yıkayınız. Ciltte kaşıntı ve tahriş geçmemesi halinde tıbbi yardım alın.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Etiketler
güç bende, ASPİRİX, ASPİRİX GÜÇ, ASPİRİX GÜÇ BENDE, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE ÇIKARICI, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE ÇIKARICI 950, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE ÇIKARICI 950 ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE ÇIKARICI ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE 950, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE 950 ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ LEKE ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ ÇIKARICI, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ ÇIKARICI 950, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ ÇIKARICI 950 ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ ÇIKARICI ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ 950, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ 950 ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR YAĞ ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR LEKE, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR LEKE 950 ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR LEKE ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR ÇIKARICI, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR ÇIKARICI 950, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR ÇIKARICI 950 ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR ÇIKARICI ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR 950, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR 950 ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE KİR ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ LEKE, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ LEKE ÇIKARICI, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ LEKE ÇIKARICI 950, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ LEKE ÇIKARICI 950 ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ LEKE ÇIKARICI ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ LEKE 950, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ LEKE ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ ÇIKARICI, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ ÇIKARICI 950 ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ ÇIKARICI ml, ASPİRİX GÜÇ BENDE YAĞ 950,